Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku

Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku.

Urząd Gminy Oświęcim informuje, iż usługę w zakresie odbioru oraz zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Oświęcim, od dnia 1 stycznia 2019 r. wykonywać będzie firma SUEZ Południe Sp. z o.o., ul. Dębowa 26/28, 42-200 Częstochowa, wyłoniona w drodze przetargu nieograniczonego.

Numer telefonu kontaktowego: 32/296 64 81 lub 32/216 21 09.

W/w firma będzie wykonywała usługę przy pomocy Podwykonawcy, którym jest firma PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE „EKO-KOMBID” Beata Obstarczyk, ul. Długa 10A, 32-642 Włosienica, dotyczy sołectw: Dwory Drugie, Grojec (bez ulic: Adolfin, Bagienna, Beskidzka, Kolista, Kamienna, Marii Radziwiłł, Zerwisko), Poręba Wielka, Stawy Monowskie, Włosienica, Zaborze.

Numer telefonu kontaktowego: 33/844 54 20 lub 33/844 00 14

Na terenie sołectw: Broszkowice, Babice, Brzezinka, Harmęże, Pławy, Rajsko, Stawy Grojeckie usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych świadczona będzie przez firmę SUEZ Południe Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie.

Harmonogramy odbioru odpadów są także dostępne na stronie internetowej firmy SUEZ Południe Sp. z o.o.: https://www.suezpoludnie.pl/harmonogramy.php

2019 rok

Sołectwa:
Broszkowice, Babice, Brzezinka, Harmęże, Pławy, Rajsko, Stawy Grojeckie

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych (odpady zmieszane, segregowane, wielkogabarytowe i biodegradowalne)

Sołectwa:

Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi segregacji odpadów komunalnych w naszej gminie.